Умови роботи

Всі нові замовлення обробляються на наступний робочий день!
Мінімальне замовлення - ростовка будь-якого товару

Способи оплати

1. Повна передплата на картку ПриватБанку

2. Оплата при отриманні (наш інтернет-магазин надсилає товар за післяплатою за умови оплати авансу в розмірі 20% від загальної суми замовлення)

Способи доставки

Нова Пошта

Інтайм

Автолюкс

Автобус (7 км)

Ми надсилаємо товар у будь-яку точку України вищепереліченими службами доставки. При оформленні замовлення точно вкажіть перевізника, місто та номер відділення у вашому місті.

 

Також ми можемо піднести вантаж автобусом, який паркується на території ринку 7км і курсує у ваш регіон. Для цього необхідно вказати всю інформацію при оформленні замовлення у графі "Коментарі до замовлення".

* Важливо:Збір та пакування замовлення здійснюється тільки після оплати за товар (повної суми або аванс)).

**При замовленні від 15 000 гривень та більше доставка здійснюється за рахунок компанії (за умови повної передоплати за замовлення).

Умови повернення та обміну

Повернення або обмін здійснюється лише за наявності фабричного браку на виробі. Якщо ви виявили брак, ви зобов'язані повідомити про нього не пізніше 3-х днів після отримання товару. Для цього вам потрібно зв'язатися за будь-яким із зазначених номерів телефону на нашому сайті. Також, якщо відбувся пересорт товару і ви отримали товар, який не замовляли, у цих випадках усі витрати на обмін товару оплачує наша компанія.

Якщо ви помилилися при замовленні вказавши неправильний колір або фасон, наша компанія не здійснює повернення або обмін.

Також переконливе прохання перевіряти вміст посилки при отриманні у відділенні кур'єрської служби. Якщо у посилці не вистачає товару або вона запакована неналежним чином, одразу звернутися до працівників служби доставки та зафіксувати цей факт. Якщо ви виявили нестачу товару після того, як залишили відділення кур'єрської служби, наша компанія за це відповідальності не несе.

Умови роботи СП, ДРОПШИППІНГ!

Наш інтернет-магазин пропонує співпрацю для дропшиперів та організаторів СП. 
Ціни на нашому сайті вказані оптові. Для дропшипперів (з відправкою на клієнта) +20 грн до ціни. Для СП +10грн до позиції (якщо замовлення складає від 3 до 7 позицій), якщо замовлення складає більш ніж 7 позицій, то ціни діють оптові. Чоловічий та дитячий одяг відпускається тільки ростовками. 
ТОВАР ЯКИЙ ВІДПУСКАЄТЬСЯ ПОШТУЧНО В ГРАФІ АРТИКУЛ ПОМІЧЕНИЙ АНГЛІЙСЬКОЮ БУКВОЮ "D"