Про нас

Про нас

Ласкаво просимо до найзручнішого оптового інтернет-магазину одягу «Кропива». З нами заробляють уже понад 150 магазинів по всій Україні. Більше 10 000 моделей для успішної реалізації.

 • Прийом онлайн замовлень 24/7.
 • Без переплат та черг.
 • Ми працюємо для того, щоб ваш бізнес став ще прибутковішим.

  Інтернет магазин «Кропива» займається оптовим продажем жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Ось уже понад 5 років ми допомагаємо українським підприємцям будувати прибутковий бізнес.

  Наші клієнти – це успішні підприємці, які розуміють, наскільки важливо для бізнесу мати надійного постачальника. Це великі оптовики, які володіють мережею магазинів та дрібні підприємці, які реалізують одяг через крапки на ринку. Незалежно від обсягу замовлень, ми однаково уважно ставимося до кожного клієнта. >

  • Прямі поставки одягу від виробників України, Туреччини та Азії
   Як досвідчений підприємець, ви знаєте, що «ходовим» товаром на ринку є одяг турецького та азіатського виробництва. Гідна якість за помірною ціною роблять одяг цих виробників лідерами продажів, що вигідно обом сторонам угоди – і продавцю, і покупцеві.

  • У каталозі – понад 10000 товарів
   Ви можете придбати оптом різноманітний одяг: футболки, майки, шорти, джинси, спортивний одяг. А також зимовий верхній одяг: куртки, жилети, пальта.

  • Доставимо товар за 2-3 робочі дні!
   Ми не змусимо вас чекати, тому що розуміємо, наскільки важливим для вас є час, який у бізнесі є таким же важливим ресурсом, як і гроші. Наша команда від менеджерів call-центру до пакувальників докладає 100% зусиль, щоб ви отримали товар максимально швидко і змогли першими виставити його на продаж.

  Оптовий інтернет-магазин одягу «Кропива» запрошує до співпраці! Побудувати прибутковий бізнес можна, заручившись підтримкою надійного постачальника.